Tüüp F

Tooted » Lamekatuseaknad » Tüüp F

Tüüp F

F-tüüpi lamekatuse aken on varustatud uuendusliku klaaspaketiga, mis ühendab suurepärased soojusisolatsiooni parameetrid ja kaasaegse disaini. Aken toodetakse mistahes suuruses.

 

  • DEF – elektriliselt avatav
  • DMF – manuaalselt avatav
  • DXF – mitte-avatav
AKNA STRUKTUUR

Tuup-F-lamekatuseaken-FakroF-tüüpi lamekatuse aken annab elegantse ja kaasaegse ilme, mida iseloomustavad suurepärased soojusisolatsiooni parameetrid. Lengi struktuur on sama, mis kupliga lamekatuse akendel. Peamine erinevus on klaaspaketis, mis on seotud kaasaegse tootmistehnoloogiaga ning mis võimaldab luua väga esteetilise ja uuendusliku disaini.

KLAASPAKETID

F-tüüp on varustatud energiatõhusate, kolmekordsete DU6 klaaspakettidega. Välimine klaas on 6mm paksune karastatud ning sisemine klaas on lamineeritud ja vastav varguskindla P2A klassi standardile. Klaasi purunemise korral seob klaasidevaheline kile killud, mistõttu ei osutu need ohtlikuks. Kogu akna on U = 0,88 W/m2K (EN 12567-2). Akent on samuti võimalik tellida neljakordse U8 klaaspaketiga. Kogu D_F DU8 akna U = 0,76 W/m2K (EN 12567-2). Sellised suurepärased parameetrid teevad akna sobivaks kasutada energiatõhusates ja passiivsetes hoonetes.

LISATARVIKUD

Aknale on võimalik paigaldada nii sisemisi kui ka välimisi lisatarvikuid (teatud määral olenev mõõtudest). Välimine päikesevari kaitseb ruumi ülekuumenemise eest ning sisemised tarvikud kaitsevad intensiivse päikesevalguse eest ja loovad dekoratiivse elemendi.

PAIGALDUSVAHEMIK

F-tüüpi lamekatuse aken sobib paigaldamiseks vahemikus 2 ja 15 kraadi.

SAADAVAL MÕÕDUD

Lisaks standardmõõtudele saab D_F aknaid valmistada mis tahes mõõdus (vahemikus 60×60 – 120x220cm). See võimaldab hõlpsasti asendada vanu ja väljavahetamist vajavaid katuseaknad, mis sageli on mittestandardsetes mõõtudes ja ei vasta praegustele soojusisolatsiooni nõuetele.

 

F-tuupi-lamekatuseakende-moodud