Lamekatuseaknad

Loomuliku valguse eelised hoones on vaieldamatud, kuid mõnikord ei ole lamekatusega hoonetele võimalik vertikaalseid aknaid paigaldada. Iga ruum peaks olema varustatud mugava ja loomuliku valgusallikaga. Sellistel puhkudel on ideaalseks lahenduseks spetsiaalselt projekteeritud lamekatuse aknad. FAKRO lamekatuse aknad valgustavad interjööri loomuliku valgusega, tagavad ruumi ventilatsiooni ning ühendavad kõrge funktsionaalsuse täiusliku soojusisolatsiooni parameetritega. Nüüd saab iga lamekatuse all olev ruum olla soe ja täis loomulikku valgust. 


 

Akna leng on valmistatud mitmekambrilisest PVC profiilist. Raami sisepind on valge (RAL 9010). Materjalid, millest profiilid on toodetud, on kõrge vastupidavusega hapete mõjule ja väga madala niiskuse imendumisega ning on sobilikud paigaldamiseks kõikidesse ruumidesse. Energiasäästu parameetrite parendamiseks on profiilid seest täidetud isolatsioonimaterjaliga.

lamekatuseakende-struktuur

elektriliselt-avatav

Elektriliselt avatava akna servo-mootor paikneb akna raami sees ja on kaitstud ebasoodsate ilmastikuolude, nagu vihm ja lumi, eest. See tagab servo-mootori ja kõikide kontrollelementide tõrgeteta toimimise.

Elektrilistel akendel (tüüp F ja C-tüüpi) on sisseehitatud sensor, mis automaatselt aktiveerib aknaraami sulgemisfunktsiooni saju korral.


Saadaval mistahes mõõdus

Lisaks standardmõõtudele saab F-tüüpi akent valmistada mistahes mõõdus. Soojusisolatsiooni standardid hoonetele on oluliselt tõusnud ja vanad lamekatuse aknad ei vasta enam kehtivatele nõuetele. F tüüpi akende spetsifi katsioon võimaldab lihtsalt ja kiirelt välja vahetada ka mittestandardsetes mõõtudes aknaid. See parandab kogu hoone soojusisolatsiooni omadusi.


Paigaldamine murukatusesse

Lamekatuse aknale saab ka paigaldada täiendava XRD aluse, mille kõrgus on 15cm, mis võimaldab akna paigaldamist murukatusesse.

paigaldamine-murukatusesse

 

rohkem-loomulikku-valgust

Rohkem loomulikku valgust

Tänu spetsiaalse disainiga aknaprof ilide kujule on saavutatud klaasi pindala, mis on kuni 16% suurem võrreldes teiste tootjate samas mõõdus akende klaasi pindalaga.