Aluskatted

Eurovent materjalide väljatöötamisel kasutatakse uusimaid tehnikasaavutusi ning sellega tegelevad ehitustehnoloogilise isolatsiooni parimad spetsialistid. Nad on ühendanud oma rohkem kui 20-aastased kogemused katusealuste membraanide, katusetarvikute ja isolatsioonimaterjalide projekteerimise, tootmise ja paigaldamise alal, et luua ja pakkuda Teile selle tööstusharu parimaid saavutusi.

 

Tänu sellele kannab Eurovent kaubamärk endas uusimaid saavutusi ja uuenduslikke lahendusi hoonete ja katuste isolatsiooni alal. Eurovent materjalide tootmises kasutatakse parimaid turul saadaolevaid tooraineid. Range kontroll tootmisprotsesside üle võimaldab toota ohutuid, tõhusaid ja töökindlaid, kõrgeima kvaliteediga materjale.

 

Eurovent on oma kestvalt kõrge kvaliteedi tõttu hinnatud nii katusepanijate kui investorite seas. Eurovent materjalidega saate oma koju tervisliku õhkkonna ja nii endale kui oma lähedastele rahuliku meele.

SÜSTEEM SK – teibiga membraan

Eurovent® SK on süsteem katuse- ja tuuletõkkemembraanide kindlaks ühendamiseks, milles kasutatakse integreeritud kleeplinti. Katuse kestvuse ja katusekorruse funktsionaalsuse tagatiseks on hoone soojustuse õige kaitse. Membraani ühel küljel olev kleeplint võimaldab membraanide jätkukohtades nende ülekatte kindlalt kinnitada ning eelkatte kiiresti ja tõhusalt paigaldada, tehes sellega katusetööd lihtsamaks.

 

Eelised:

  • ülekatete kindel kinnitamine
  • katuse tõhus isolatsioon
  • kaitse tuule ja niiskuse eest
  • mugav tööde teostamine

 

Saadaval on järgmised materjalid:

BASIC SK
CLASSIC SK
MAXI SK
STRONG SK
SUPER SK
MAGNUM SK
STRATOS SK
FASSADE SK
WALL PROTECT SK
WALL PROTECT3 SK

 

SÜSTEEM SK2 – kahe teibiga membraan 

SK2 Eurovent® on uudne süsteem katuse- ja tuuletõkkemembraanide jätkukohtades ülekatete kinnitamiseks, kasutades kahte integreeritud kleeplinti. SÜSTEEM Eurovent® SK 2 teeb paigaldustööd lihtsamaks ja tagab ülekatete professionaalse kinnituse. Membraanide kindla kinnituse garanteerib ainult kahe kleeplindi kokkukleepimine – see ühendab membraanid tõhusalt mis tahes tingimustes: kõrge niiskuse puhul, vihma ja tuulega, madalatel temperatuuridel ja tugevasti määrdunud membraanipindade korral. Eurovent® SK2 hoiab ära tuule puhumise membraanide vahele, soojustuse märgumise ja soojuskaod soojustuse külmas õhus jahtumise tõttu.

 

Eurovent-kahe-teibiga-membraan-sk2

 

Eelised:

  • kinnitamine mis tahes ilmastikutingimustes
  • katuse tõhus isolatsioon
  • kaitse tuule ja niiskuse eest
  • soojusenergia säästmine

 

Saadaval on järgmised materjalid:

CLASSIC SK2
MAX SK2
STRONG SK2
SUPER SK2
MAGNUM SK2
STRATOS SK2
MONO SK2
FASSADE SK2
WALL PROTECT SK2
WALL PROTECT3 SK2